ilhan TOK Komple Kur’an-ı Kerim Hatim Seti 3.Cüz

Video az sonra yüklenecektir. ( Tanıtımı Geç > )

yonetim

Işıkları Kapat

Hata Bildir

ilhan TOK Komple Kur’an-ı Kerim Hatim Seti 3.Cüz

ilhan TOK Komple Kur’an-ı Kerim Hatim Seti 3.Cüz

Anasayfa » Genel » ilhan TOK Komple Kur’an-ı Kerim Hatim Seti 3.Cüz

Hafız İlhan Tok Hatim Setinin bütün dosyalarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://goo.gl/nhTL95

Kur’an okumak bir ibadettir. Zira Peygamber Efendimiz Kur’an’ın her harfine 10 sevap yazıldığını müjdelemiştir. Bilhassa 3 aylar ve Ramazan ayı gibi mübarek zaman dilimlerinde sevap katsayıları zirveye ulaşmaktadır.

Kur’an okumayı bilmek her Müslüman üzerine vecibe olduğu için bir hoca nezaretinde Kur’an okumayı öğrenmek gerekir. Kur’an okumayı öğrendikten sonra geliştirmek için bolca okumak gerekmektedir. Bu vesile ile Kur’an’ı bolca okumak için hatim setlerinin çok büyük katkısı bulunmaktadır. Zira dinlemek en önemli öğrenme yollarından birisidir. Hele dinlediğiniz ayetleri Kur’an-ı Kerim üzerinden de takip ederseniz çok büyük faydası olacaktır.

Biz de Müslüman kardeşlerimizin Kur’an tilavetine katkıda bulunmak üzere Türkiye’nin en büyük Kur’an okuyucularından olan Hafız İlhan Tok hocamızın hatim setini sizlerle paylaşıyoruz. Bu hatim setinde İlhan Tok hocamızın muhteşem tilavetiyle Kur’an cüzlerini takdim ediyoruz.

Sizler de bu hatim setini takip ederek Kur’an okumanızı ilerletebilirsiniz. Tavsiyemiz şu şekilde olacaktır. Mushafı açın ve bu videoyu da çalıştırın. Hoca okurken siz de bir taraftan Mushaf üzerinden dikkatle takip edin. Böylece mukabele sünnetini de yerine getirmiş olacaksınız.

Allah yapmış olduğunuz ve yapacağınız bütün ibadetlerinizi kabl eylesin. Bizi ve tüm inananları Kur’an ve Sünnet yolundan ayırmasın. Bu hizmeti size sunan kardeşlerinize de dua ederseniz çok memnun ve minnettar oluruz.

Allah’a emanet olunuz.

Hafız İlhan TOK hocamızın okuyuşuyla hazırlanan hatim setinin tamamına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
https://goo.gl/nhTL95

27.03.2018 tarihinde eklendi 82 kişi izledi 

Yorumlar

Yorumlar

BENZER VİDEOLAR

ELHAMDÜLİLLAH (Bizi Yarattın Nurla Donattın) Çocuk İlahisi

ELHAMDÜLİLLAH (Bizi Yarattın Nurla Donattın) Çocuk İlahisi 18.05.2019 tarihinde eklendi - 66 kişi izledi

CUMA MESAJI (En Güzel Cuma Duası)

CUMA MESAJI (En Güzel Cuma Duası) 03.05.2019 tarihinde eklendi - 30 kişi izledi

Belalardan ve Kötülüklerden Korunma Duası

Belalardan ve Kötülüklerden Korunma Duası 09.04.2019 tarihinde eklendi - 42 kişi izledi

Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, sitemizin bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

muhteşem ilahiler
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle